LAJME

Miresevini ne dyqanin me te ri te Shoqerise Auto Start Group Sha. Ju bejme me dije se Produktet me te fundit ne treg te markave me te mira RIW / KLAXCAR / METZGER / DYNAMAX / CASTROL / ELF mund ti gjeni vetem prane nesh.

Cmime Konkuruese.

Sherbim Profesional.

Transport Falas.

Adresa: Unaza e Re, Pallatet "Ales" perball karburant "Kastrati" Tirane.

ASG GROUP ka mare pjese ne panairin e Auto Moto Show 2014
Tirane nga data 22-25 Maj 2014, ne Tirana Expo Center u zhvillua panairi i pare ne Shqiperi ne sektorin e automjeteve dhe pjeseve te kembimit.. Aty moren pjese kompanite me te medha dhe prestigjoze. ASG prezantoi produktet e saj dhe risite qe ajo ofron per tregun Shqiptar. Ne kete eveniment kaq te rendesishem moren pjese dhe personalitete te ndryshme qe nga Kryeministri i Shqiperise Edi Rama e te tjere...

 

Gusht 2014. ASG GROUP solli ne treg
Amortizator të markës GH, pjesë të ndryshme për LANDROVER, produkte gjermane të markës METZGER.

 

Maj 2014 Autopromotec Fair
ASG Group merr pjese në panairin e Bolonjës ku u takua me kompani prestigjoze në fushën e automjeteve....

 

Tetor 2013 AMV tani në tregun shqiptarë
Kompania gjermane AMV mbas disa vitesh bashkepunim vlereson dhe certifikon ASG Group si një shoqëri serioze dhe korrekte...
 
 
 

Per me shume na vizitoni ne FB te https://www.facebook.com/asgalbania

 

 

 

Na kontakto | Privacy Policy |